LPG

لاغری موضعی و رفع شل شدگی پوست با ماساژ ال پی جی

 

LPG04.jpg

بسیاری از افراد هستند که در پی رژیم های متعدد و چاق و لاغرهای متناوب، بدنشان نسبت به لاغر شدن مقاومت نشان می دهد و سیستم بدنشان به کم خوراکی عادت میکند و دیگر با رژیم لاغر نمی شوند. این گروه از افراد به دنبال راهی ساده برای لاغر شدن می گردند که عوارضی هم نداشته باشد. بهترین گزینه برای این افراد لاغری با دستگاه  ال پی جی است. دستگاه LPG که از جدیدترین تکنیک های درمان سلولیت و کاهش سایز و لاغری موضعی است، در مناطق مختلف پوست و بدن کاربرد دارد.


لاغری با LPG یکی از بی خطر ترین روشهای لاغری برای لاغری های موضعی است. زمانی که تعداد از بین رفتن سلولهای چربی بیشتر از تعداد تولید آنها شود، لاغر شدن اتفاق می افتد. بطور طبیعی ذخیره چربی بدن رو به افزایش است. پس باید به بدن کمک کنیم تا ذخیره مازاد چربی را مصرف کند. در کنار رعایت غذایی و فعالیت بدنی مناسب، استفاده از دستگاه ال پی جی، یکی از موثرترین راههای تناسب اندام می باشد.
خوب است بدانید درمان در اصل بر ناحیه‌های مشکل‌ساز متمرکز می‌شود، اما کل بدن باید به منظور تحریک گردش عمومی و دفع مواد سمی تجزیه شده تحت درمان قرار بگیرد. ماساژ با دستگاه LPG درمانی غیرتهاجمی است و بافت پیوندی را سالم‌تر می‌کند. ماساژ با ال پی جی نیاز به بیهوشی ندارد. 

 

چه مناطقی از بدن را می توان با ال پی جی لاغر کرد؟
این سوال بسیاری از افرادی است که تمایل به لاغر شدن بدون درسر و ایمن و کم خطر دارند. در واقع می توان گفت نواحی ران، باسن، اطراف لگن، سلولیت پهلوها و منطقی که پوست شل و افتاده دارد و همچنین تمام قسمتهایی که چاقی موضعی دارد را می توان با استفاده از LPG به تناسب رساند.

LPG01.jpg

 

 

چه افرادی می توانند از ال پی جی استفاده کنند؟
لاغری با ال پی جی مناسب برای خانمهایی است که هم به لاغری و لاغری موضعی علاقه دارند و هم مایلند در پی فرایند لاغر شدن، پوستی سفت و غیرافتاده داشته باشند. البته آقایان کمتر مستعد شل شدن پوست و سلولیت هستند ولی برای لاغری، این دستگاه به آقایان نیز کمک میکند.

لاغری و سفت شدن پوست با ال پی جی پس از چه مدت زمانی اتفاق می افتد و به چند جلسه درمانی نیاز است؟
یک دوره درمان ده جلسه‌ای برای شروع توصیه می‌شود. زمانبندی مناسب به این شکل است که شش جلسه نخست در یک بازه زمانی دو هفته‌ای و باقی جلسات به صورت دو بار در هفته انجام ‌شود تا نتیجه دلخواه به دست آید. برای حفظ نتیجه لازم است درمان در ماه  یک یا دو بار تکرار شود. شروع اثرات درمانی با LPG از همان جلسه اول می باشد ولی اثرات قابل مشاهده معمولا از جلسه ششم به بعد می باشد، که حالت پوست پرتقالی سلولیت از بین رفته و پوست نرم و صاف ایجاد می شود.

 

نتیجه گیری برای لاغری:
باید بدانید ال پی جی به تنهایی شما را لاغر نمیکند بلکه مراعات غذایی و ورزش در کنار دروه درمانی ال پی جی یک دوره درمان چاقی به منظور لاغری می باشد. بنابراین در طول دوره درمان با ال پی جی، حتما موارد دیگر تناسب اندام را رعایت کنید. رعایت رژیم غذایی مناسب و ورزش روزانه به همراه جلسات LPG باعث اثرات مناسب تر و بهتر می شود. و اگر هدف شما از درمان به روش LPG کاهش وزن هم باشد توصیه به رعایت رژیم غذایی و ورزش می شود.
فعالیت بدنی بعد از ماساژ با دستگاه ال پی جی توصیه می شود. این توصیه به این دلیل است که از آنجا که با تجزیه چربی های بدن یک منبع انرژی در خون آزاد می شود با افزایش فعالیت این منبع انرژی توسط عضلات استفاده شده و مانع برگشت آنها می شود.