لیپوماتیک باسن

Posted in لیپوماتیک

ad5f87609bae4b1aa8d7e17d772916d0

بدن افراد از اجزاء مختلفی تشکیل شده است که تمام انها در کنار هم قرار می گیرند و شکل ظاهری فرد را تشکیل می دهند .
این اجزا ء نسبت به هم دارای تقارن و سایز مناسب می باشند که اگر یکی از آنها دچار چاقی یا لاغری بیش از حد شود تناسسب اندام فرد به هم میخورد و خلل در زیبایی آن بوجود می آید .
ممکن است فرد بصورت کلی دچار چاقی شود که این نوع چاقی باز هم قابل تحمل تر است برای فرد اما در بعضی از مواقع به دلایل مختلف ممکن است که فقط قسمت هایی از بدن افراد چربی را در خود جمع کند و به مرور شکل ظاهری بدی را به نمایش بگذارد .

لیپوماتیک غبغب

Posted in لیپوماتیک

pb-plastic-non-surgical-neck

از جمله عواملی که زیبایی را به مخاطره می اندازد غبغب میباشد . غبغب با افزایش وزن  بروز کرده و در صورت فرد خود نمایی می کند . غبغب چربی تجمع یافته در اطراف گردن می باشد که به شکل آویزان در آمده  و در نواحی گردن  و زیر چانه بروز می کند . این افتادگی می تواند عوامل مختلفی باشد . قسمت پایین صورت هر فرد شامل اعضای چانه ، چین چانه و گردن می باشد که این اعضا دارای زوایای استانداردی می باشند . اما بعضی از افراد خارج از این استاندارد بوده و عدم داشتن  استاندارد زاویه ،  بین اعضای نام برده سبب ایجاد و نمایان تر شدن غبغب می گردد. در چانه های کوچک یا عقب غبغب به حالت بزرگتر از حد نرمال خود نمایان می شود .از دیگر عوامل شایع به وجود آمدن غبغب می توان به بالا رفتن سن  اشاره کرد که سبب انقباض عضلات گردن می گردد . چنانچه غبغب براثر این عامل باشد به شکل چند لایه در می آید.

لیپوماتیک روش زیبا کردن پاها

Posted in لیپوماتیک

Depositphotos 24297793 s

پاهای هر فرد زیبایی اندام او را بیشتر نشان می دهد اگر دارای ران های چاق و از اندام خود راضی نیستید در این جا لیپوماتیک روش زیبا کردن پاها را به شما معرفی می کنیم با ما همراه باشید .
زیبایی پاها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند ، گاهی افراد برای رسیدن به پاهایی زیبا مدت ها ورزش می کنند و رژیم های سخت می گیرند، برخی افراد دارای پاهایی لاغر هستند اما در مقابل تجمع چربی برخی افراد در ران ها او قرار دارد .
دیده می شود که افراد همراه با داشتن بالا تنه ی لاغر و زیبا دارای پایین تنه ی چاق و پر چربی هستند ، به همین جهت نیز روزانه مدت زمان بسیاری را صرف پیاده روی و یا ورزش هایی مخصوص برای لاغر شدن پاها می کنند.

آیا چاقی بعد از لیپوماتیک برگشت پذیر است ؟

Posted in لیپوماتیک

143947-425x276-losingweightexercise

نگرانی ذهنی بسیاری از افرادی که قصد انجام جراحی لیپوماتیک را دارند و یا به تازگی این عمل را انجام داده اند،  بازگشت چربی ها  می باشد.
تجمع سلول های چربی در اعضا مختلف بدن سبب بروز چاقی می شود . شایان ذکر است بدانید که تعداد سلول های چربی تا سن شش سالگی افزایش می یابند و بعد از آن تنها حجم سلول ها افزایش می یابد. در نتیجه برای جلوگیری ازعارضه چاقی در بزرگسالی بهتر است از چاق شدن فرزندانمان تا سن شش سالگی جلوگیری کنیم چنانچه تعداد این سلول ها تا این سن افزایش یابد فرد در بزرگسالی مستعد چاقی می شود. در زنان تجمع چربی در حوالی باسن و ران بیشتر می باشد و این تجمع در آقایان در ناحیه شکم و پهلو می باشد.زمانی که تصمیم به لاغری با ورزش یا تغذیه می گیرید حجم سلولی کاهش می یابد اما از تعداد آنها کاسته نمی شود پس احتمال برگشت چاقی با حذف رژیم و ورزش از برنامه روزانه وجود دارد .