پیکر تراشی به وسیله دستگاه body-jet

Posted in بادی جت

cav

با بادی جت body-jet به راحتی پیکر تراشی کنید

دستگاه تایید شده و قابل اعتماد body-jet راهی ساده برای انجام پیکرتراشی با استفاده از نیروی کم فشار و مناسب آب می باشد.

در این دستگاه )لیپوساکشن با کمک واترجت( WAL بر خلاف روش های قبلی و دستگاه های قدیمی لیپوساکشن ، فرآیند جدا کردن

 چربی از بافت های بدن  به آرامی و با استفاده از واترجت ها انجام خواهد گرفت. زمان مورد استفاده در این فرآیند به اندازه ی همان روش های سنتی لیپوساکشن خواهد بود. به دلیل استفاده از فشار آب در این روش بافت ها و اندام های اطراف چربی ها آسیب کمتری خواهند دید.انجام پیکرتراشی با این دستگاه بسیار آسان و ایمن می باشد.

نتیجه ی پیکرتراشی با استفاده از این دستگاه بسیار زیبا بوده و خطرات احتمالی آن نیز بسیار اندک خواهد بود. علاوه بر این موارد فرایند ترمیم و بهبود با استفاده از این روش نسبت به روش های سنتی بسیار سریع تر می باشد .

برتری های دستگاه body-jet

ایمن :

تجربه ی چندین ساله ی کمپانی تولید کننده ی این دستگاه در این زمینه باعث شده است تا دستگاهی  استریل و ایمن را برای برداشتن بدون خطر چربی ها تولید کند و همچنین دارای تائیدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) نیز می باشد.

موثر :

تکنولوژی برتر مورد استفاده در این دستگاه موجب خواهد شد عمل برداشتن چربی ها با کیفیت بهتر و در زمان کمتر انجام گرفته و همچنین زمان ترمیم و بهبودی کمتری مورد نیاز باشد. علاوه بر این موارد در این دستگاه ویژگی انتخاب قدرت واترجت وجود داشته و به همین دلیل خونریزی ، لخته شدن خون و کبودی و تورم نسبت به روش های سنتی کمتر خواهد بود.

ساده :

در این دستگاه عملیات مکش  و سپس شستشو به طور همزمان انجام شده و همچنین طراحی خوب لوله ای این دستگاه باعث شده هم جراح و هم بیمار در هنگام عمل راحت تر باشند. به علاوه راحتی کار با این دستگاه باعث خواهد شد نتیجه ی عمل بسیار مطابق میل بیمار باشد و به همین دلیل نیاز به انجام جراحی های ترمیمی با استفاده از این دستگاه وجود نخواهد داشت.

امکان انجام همزمان تزریق چربی :

در این دستگاه چربی های خارج شده قابل جداسازی و تزریق مجدد می باشد و میتوان از این چربی ها برای حجم دهی به باسن یا سایر اندام ها استفاده کرد .