لیزر موهای زائد با بهترین دستگاه

Posted in رفع موهاي زائد

Alex01.jpg

 

خلاصی از موهای زاید، یکی از موضوعاتی است که بسیاری از افراد به وِزه بانوان، با آن دست به گریبان هستند.
راه های مختلفی برای رفع این مشکل به صورت کوتاه مدت یا دراز مدت وجود دارد و متقاضیان استفاده از این روش ها، بر اساس پارامترهایی مانند هزینه، میزان اثربخشی، میزان درد حاصل از انجام و ....، معمولا از این روش ها استفاده می کنند که استفاده از انواع لیزرها، در میان سایر روش ها، عمومیت و اقبال بیشتری یافته است.
با وجود آنکه مدت زمان زیادی از استفاده از لیزرها برای رفع موهای زاید نمی گذرد، اما در همین مدت، چند شیوه و دستگاه مختلف وارد بازار شده است که هرکدام علاقمندان خاص خود را دارد.

ویژگی های لیزر الکساندرایت

Posted in رفع موهاي زائد

 msc-

- طول درمان بین 4 الی 6 جلسه
- پیشرفته ترین لیزر الکساندرایت دنیا برای از بین بردن موهای زائد مورد تایید "FDA" آمریکا و دارای استاندارد طلایی "gold standard" .
- قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی برای از بین بردن موهای زائد هر نوع پوست و مو.
- لیزر الکساندرایت دارای سیستم کولینگ (خنک کننده) قوی و بالاترین استاندارد ایمنی و حداقل عوارض ممکن است.
- لیزر الکساندرایت کم دردترین، کم خطرترین، سریعترین و موثر ترین دستگاه در حال حاضر دنیا.

دانستنی دستگاه لیزر Alex 2017

Posted in رفع موهاي زائد

LimelightFacial-1

از خصوصیات منحصر به فرد این دستگاه قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی است. طول موج 755 نانومتر بهترین طول موج در درمان موهای زائد است پالس دیوریشن متغیر و هندپیس های با اندازه های مختلف درمان را برای موهایی کلفت و نازک درتمامی تایپ های پوستی از تیره تا روشن امکان پذیر می سازد.

- بعد از تعداد جلسات مورد نیاز لیزر، نتیجه تا چه زمانی ماندگار است؟

معمولا بعد از ۴ تا ۶ جلسه لیزر هر ۶ ماه یک بار (بین ۳ تا ۴ بار) آن را شارژ می‌کنیم. به این ترتیب تعداد موها به طور متوسط ۶۰ تا ۸۰ درصد کم می‌شود.

- آیا این لیزر روی باروری و غدد لنفاوی تاثیر می‌گذارد؟

تعداد جلسات مورد نیازبری انجام لیزر

Posted in رفع موهاي زائد

 der234

تعداد جلسات درمان

تعداد جلسات به عومل متعددی بستگی دارد که در مشاوره با پزشک تا حدودی مشخص میشود مثلا لیزر موهای صورت بیشتر از ناحیه زیر بغل طول میکشد و در کل به طور متوسط 3 تا 7 جلسه درمان لازم است ولی ممکن است کمتر یا بیشتر طول بکشد و در صورت وجود زمینه اختلالات هورمونی درمان به درازا میکشد.

 مکانیسم اثر لیزر در پوست های مختلف

 برداشت موهای زائد به وسیله لیزر بر پایه جذب انتخابی نور نهاده شده است که در آن اشعه لیزر بدون آن که به سطح پوست آسیبی وارد کند وارد پوست شده و جذب فولیکول های مو می گردد، در این حالت آسیب های بافتی در فولیکول مو در حداکثر میزان خود و دریافت محیطی در حداقل است.رنگدانه ملانین در لایه اپیدرم پوست حتی در پوست های تیره بسیار کم و در مقابل به میزان بسیار زیاد در مو تجمع یافته است بنابراین ملانین بهترین و مهمترین ماده بیولوژیکی هدف برای بکارگیری جذب انتخابی لیزر به منظور رفع موهای زائد است (به همین دلیل است که هیچ دستگاه لیزری روی موهای سفید اثر ندارد). هر چه موها تیره تر و کلفت تر باشد تاثیر لیزر بیشتر است لذا اکثر لیزرها روی موهای بور و کم رنگ تاثیر کمتری دارند.

 

لیزر الکساندرایت چیست؟

Posted in رفع موهاي زائد

 homepage2

لیزر موهای زائد امروزه یکی از راه های خلاص شدن از موهای زائد بدن برای همیشه است.
لیزر الکساندرایت (الکس) یکی از پیشرفته ترین دستگاهای لیزر دنیا برای از بین بردن موهای زائد می باشد .
این دستگاه سریعترین دستگاه لیزر بوده و بهترین تاثیر و کم ترین عارضه را دارد، در نژاد ایرانی استفاده از این دستگاه بسیار مناسب است.مکانیسم اثر لیزر در رفع موهای زائد در پوست های مختلف برداشت موهای زائد به وسیله لیزر بر پایه جذب انتخابی نور نهاده شده است که در آن اشعه لیزر بدون آن که به سطح پوست آسیبی وارد کند وارد پوست شده و جذب فولیکول های مو می گردد، در این حالت آسیب های بافتی در فولیکول مو در حداکثر میزان خود و دریافت محیطی در حداقل است رنگدانه ملانین در لایه اپیدرم پوست حتی در پوست های تیره بسیار کم و در مقابل به میزان بسیار زیاد در مو تجمع یافته است بنابراین ملانین بهترین و مهمترین ماده بیولوژیکی هدف برای بکارگیری جذب انتخابی لیزر به منظور رفع موهای زائد است .

هر چه موها تیره تر و کلفت تر باشد تاثیر لیزر بیشتر است لذا اکثر لیزرها روی موهای بور و کم رنگ تاثیر کمتری دارند.بهترین نتایج برای افراد با پوست روشن و دارای موی سیاه و ضخیم به دست می آید.ثابت شده که با یک جلسه لیزر درمانی حدود 10 تا 40 درصد و با سه جلسه لیزر درمانی حدود 30 تا 60 درصد موها کاهش میابد.