درمان ترک پوستی با میکرونیدلینگ

Posted in میکرونیدلینگ

how-to-reduce-stretch-marks

اگر شما ترک های پوستی بر روی پوستتان مشاهده میکنید. استفاده از درمان با درمارولر و میکرونیدلینگ روشی کاملا مطمئن ،طبیعی و بدون عوارض جانبی می باشد.

 نحوه درمان با میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یک انتخاب رایج در گشور های جهان اول  است که می خواهند ترکهای پوست خود را ازبین ببرند. این روش هم می تواند در کلینیک پزشک انجام شود . در روش درمارولینگ با استفاده از سوزن سوراخ های کوچکی در پوست ایجاد می شود. این سوراخ های ایجاد شده ی بسیار ریز در پوست سرعت تشکیل کلاژن و الاستین را بالا می برد. این سوراخ های ریزباعث زخمی شدن پوست نمی شوند. فقط باعث قرمزی بسیار کمی می شود  که رشد و تکثیر سلول های پوستی و کلاژن های جدید و سالم را تحریک می کند. مطالعات نشان می دهد، این اثرات بعد از چند هفته کاملا از بین می رود. شما ممکن است برای از بین بردن ترک های پوستی خود نیاز به چند دوره استفاده از میکرونیدلینگ داشته باشید. معمولا حداقل شش هفته زمان لازم است. این روش به پوست شما اجازه می دهد که خودبخود بهبود یابد.
میکرونیدلینگ یک جایگزین عالی برای روش های درمان پوستی متداول میباشد.
درمارولینگ تراپی یا درمان با میکرونیدلینگ یک روش تازه شناخته شده است تا جایگزین روش های درمانی متداول و جراحی برای درمان ترک های پوستی و درمان جای جوش و زخم شود. مطالعات پزشکی نشان داده اند که میکرونیدلینگ اثرات مثبتی بر روی بهبود طبیعی پوست داشته است. این روش نتیجه خوبی در درمان جای جوش و ترک پوست داشته است. کسانی که برای از بین بردن ترک های پوست خود از درمارولینگ استفاده کرده اند بسیار از نظر ظاهری بهبود داشته اند. اگرچه روش های زیادی برای از بین بردن جای زخم و ترک پوست وجود دارد، میکرونیدلینگ توسط خیلی از متخصصین پوست و بیماران آن ها انتخاب شده برای اینکه :
– بی خطر هستند و نتیجه ای کاملا مطمئن دارند
– روش درمان آسان و راحت دارند
– نتایج قابل قبولی را ارائه میدهند و بدون عوارض هستند