از بین بردن اسکار و جوش با میکرودرم

Posted in ميكرودرم

image001 

معمولاً میکرودرم با توجه به خواسته بیمار و نوع مشکل وی در سه نوع سطحی، نیمه عمیق و عمیق انجام می‌شود. تعداد جلسات نیز با توجه به نوع پوست و خواسته بیمار متفاوت خواهد بود. البته باید خاطرنشان کرد که افرادی که طی 12 ماه اخیر اكوتان مصرف کرده‌اند یا بیماری پسوریازیس دارند نمی‌توانند میکرودرم را انجام دهند. انجام میكرودرم نیاز به بی‌حسی یا بی‌هوشی ندارد.

دانستنی میکرودرم

Posted in ميكرودرم

bbt-inuse-close orig


میکرودرم ابریژن بسیار سطحی عمل می‌کند و کمی در شفافیت پوست موثر است. اثر این روش پایدار نیست و به تکرار نیاز دارد. پوست افرادی که میکرودرم انجام می‌دهند، چندهفته‌ای شفاف می‌شود اما بعد از آنکه اثر آن از بین رفت، مشکلات پوستی برمی‌گردد و لک‌ها و جوشگاه‌ها ظاهر می‌شوند مگر آنکه میکرودرم در کنار سایر درمان‌ها به‌کار گرفته‌شود. یعنی بعد از انجام آن نیاز است بیمار دارو و درمان‌های موضعی و خوراکی داشته باشد تا لک‌های از بین رفته، دوباره برنگردند.

میکرودرم ابریژن

Posted in ميكرودرم

o

میکرودرم ابریژن دستگاهی جهت رفع چین و چروک پوست،رفع ملاسما و کلیه لک های غیر مادرزادی پوست،رفع جای آکنه و کک و مک صورت،رفع سوراخ های ریز پوست،جوانسازی و شفاف سازی پوست،براق کنندگی و برگشت خاصیت کشسانی پوست،خارج کردن جوش های سرسیاه و سر سفید از پوست، و ...استفاده می شود.

دستگاه میکرودرم ابریژن چگونه کار می کند؟

با این دستگاه حساس و پیشرفته جریانی از کریستالهای ظریف اکسید آلومینیوم روی پوست باعث لایه برداری سریع میشود. ضمنا یک مکش نیز روی پوست انجام می شود که باعث جمع شدن کریستال ها از سطح پوست و همچنین بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعال شدن سلولهای فیبروبلاست و نتیجتا ترمیم و طراوت پوست می گردد.

آشنایی با میکرودرم

Posted in ميكرودرم

آشنایی با میکرودرم - دکتر فرزانه مجیدی

ميكرودرم ابريشن روشي براي لايه‌برداري ميكروني پوست به‌وسيله سايش آن است. استفاده از لايه‌برداري براي جوانسازي پوست و درمان مشكلات پوستي، تاريخچه‌اي به قدمت مصر باستان دارد. هم‌اكنون نيز از روش‌هاي متنوعي مانند ليزر و دارو براي لايه‌برداري استفاده مي‌شود. ليكن اين روش‌ها اغلب با تهاجم و پرعارضه‌اند و بايد تحت شرايط خاص و مراقبت‌هاي شديد پزشكي استفاده شوند يا بعضا توانمندي قابل توجهي ندارند و درمان با آنها به زمان‌هاي طولاني نياز دارد، به همين دليل ارائه ميكرودرم ابريشن مانند انقلابي در حوزه پوست و زيبايي براي يك لايه برداري ايمن، بدون عارضه و با توانمندي بالا بود.اين روش اولين بار در سال 1985 موفق به دريافت تاديه FDA به عنوان يك لايه‌بردار غيرتهاجمي گرديد.