از بین بردن گودی زیرچشم با تزریق فیلر

Posted in تزريق فيلر

6af6583aafaeaf7bb48f0a4ab51e3b4b
گودی و تیرگی زیر چشم یکی از بیماری های رایج در جامعه امروز است. این اتفاقی نیست که بسیاری از ما به آن مبتلا شده ایم. گودی و سیاهی دور چشم معمولا سبب کم آب شدن بدن می شود. بسیاری از افراد هر روز چند فنجان قهوه، نوشیدنی های غیرالکلی یا آب میوه های بسته بندی شده می خورند، بدون اینکه بدانند هر کدام از این "نوشیدنی ها" اثری ادرارآور دارد و به شدت سبب کم آب شدن بدن می شوند.

 

 

این نوشیدنی ها را با نوشیدن مقدار کمی آب ترکیب کنید، شما بدنی دارید که به آب نیاز شدیدی دارد، و خوردن این نوشیدنی ها باعث می شود که بدن به خوبی کار نکند. با افزایش جذب آب و کاهش میزان نوشیدنی های ادرارآوری که هر روز مصرف می کنید، نتایج مثبت فوری در رفع تیرگی و گودی دور چشم تضمین شده است.
با افزایش سن، بسیاری از افراد دچار گودی و سیاهی زیر چشم یا دور چشم می شود، اگر چه بسیاری از جوانان نیز به پف زیر چشم دچار می شوند. این بیماری ها باعث می شوند که فرد خسته، مریض و ناسالم به نظر برسد، حتی وقتی که سالم است. این وضعیت بر روابط میان فردی، فرصت های تجاری و عزت نفس فرد تاثیر می گذارد.

دلایل و علل گودی زیر چشم

یکی از مهم ترین علت سیاهی زیر چشم ، استرس است و همین طور فشار روانی و همچنین توارث باعث گسترش این تکه سیاه دور چشم می شوند. با این حال، گودی زیر چشم اکنون به یک دغدغه اصلی تبدیل شده و بسیاری از افراد مستعد مبتلا شدن به آن هستند. از این رو، گودی زیر چشم به شدت ناخوشی آور است و باعث می شود فرد احساس خستگی مفرط کند. باید بدانیم که با افزایش سن،گودی دور چشم ایجاد می شود.اما امروزه، به دلیل سطح استرس زیادی که بسیاری از افراد دارند، مستعد  ایجاد گودی زیر چشم خود هستند. به همین نحو، گودی زیر چشم به دلیل رژیم غذایی نامناسب، ضعف، خستگی و همچنین کم خوابی بوجود می آید.
از دیگر عوامل موثر ژنتیک است. ژنتیک، همانند افزایش سن تاثیر زیادی در ایجاد گودی زیر چشم نقش دارد. با افزایش سن، حجم بافت نرم و تراکم استخوان از بین می رود و باعث چهره ای گودافتاده می شود که موجب می شود گودی زیر چشم ایجاد شود. با این حال، وضعیت  چشم ها در صورت شما تغییری نکرده است." قاب" دور چشم ها تغییر کرده است. علاوه براین، با از بین رفتن حجم زیر چشم ها، سیاهرگ های آن ناحیه نمایان تر می شوند و دایره های تیره ایجاد می کنند.

درمان با تزریق فیلر (ژل)

درصورتی‌که سیاهی و تیرگی دور چشم، براثر نازک بودن پوست یا کمبود حجم چربی و بافت زیر پوست در ناحیه زیر چشم و گونه باشد، از روش تزریق ژل هیالورونیک اسید برای رفع گودی زیر چشم استفاده می‌شود. این ژل برای جبران حجم ازدست‌رفته در ناحیه زیر چشم و بالای گونه استفاده می‌شود تا سایه‌ی ایجادشده در اثر افتادگی پوست را برطرف کند و بین پوست و ساختارهای عمقی که موجب افزایش گودی و سیاهی زیر چشم می‌شوند را پر کنند.
فیلر با ژل هیالورونیک ماده‌ای است که در بدن شما موجود می‌باشد و از پروتئین و گلوکزآمین تشکیل شده و در اجزایی مانند چشم، غضروف و... وجود دارد. یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده هیالورونیک این است که باعث افزایش رطوبت پوست نیز می‌شود. این روش بدون ایجاد کبودی می‌باشد و پس از انجام، می‌توانید به فعالیت‌های روزانه و محل کار خود بازگردید. انجام فیلر تنها در چند دقیقه انجام می‌شود و به دلیل بی‌حسی موضعی هیچ دردی ندارد.