تزریق فیلر برای جوانسازی چگونه انجام می شود؟

Posted in تزريق فيلر

Filler02.jpg

 

گاهی اوقات اتفاق افتاده است که به آیینه به صورتمان خیره می شویم و با خودمان میگوییم، کاش این خط روی پوستم نبود، اگر کمی این قسمت از صورتم برجسته تر بود، زیباتر می شدم. اگر ..... 
خوشبختانه این روزها، علم به کمک زیبایی دوستان آمده است و راهکارهایی مانند تزریق فیلر و تزریق ژل برای این ای کاش ها و اگر ها که همان راهی برای جوانسازی است، داده است. پیری پدیده اجتناب ناپذیری است که برای همه افراد اتفاق می افتد. علاقه به جوانسازی و جوان ماندن پوست، امری طبیعی است که بسیاری از افراد مشتاقانه به  راههای جوانسازی فکر میکنند و آنها را امتحان میکنند.

کاربرد استفاده از ژل(فیلر) در زیبایی

Posted in تزريق فيلر

 calitate 12 39335900

هیالورونیک اسید به طور طبیعی در ساختمان پوست انسان وهمچنین درمفاصل و چشم و بافتهای دیگر وجود دارد.هیالورونیک اسید درواقع یک نوع ملکول قند پیچیده است.هیالورونیک اسید درحیوانات و حتی باکتریها و موجودات ذره بینی با همان شکل واندازه که درپوست انسان است، یافت میشود.درسیرتکامل ازموجودات ذره بینی به انسان ملکول هیالورونیک اسید هیچ تغییری نکرده است.اگرچه اسم این ماده هیالورونیک اسید است،اما هیچ گونه اثر اسیدی وسوزاننده ندارد.ژل هیالورونیک اسید که برای تزریق در پوست انسان مصرف میشود، بطور بیولوژیک از محیط کشت باکتری تهیه میگردد.

از بین بردن گودی زیرچشم با تزریق فیلر

Posted in تزريق فيلر

6af6583aafaeaf7bb48f0a4ab51e3b4b
گودی و تیرگی زیر چشم یکی از بیماری های رایج در جامعه امروز است. این اتفاقی نیست که بسیاری از ما به آن مبتلا شده ایم. گودی و سیاهی دور چشم معمولا سبب کم آب شدن بدن می شود. بسیاری از افراد هر روز چند فنجان قهوه، نوشیدنی های غیرالکلی یا آب میوه های بسته بندی شده می خورند، بدون اینکه بدانند هر کدام از این "نوشیدنی ها" اثری ادرارآور دارد و به شدت سبب کم آب شدن بدن می شوند.

 

ژل یا فیلر صورت، لب، زیر چشم

Posted in تزريق فيلر

Pretty-lady-smiling-with-ahnds-on-face

فیلرها یا پرکننده‌ها موادی شبیه ژل هستند که برای حجم دادن به قسمت هایی از صورت که شامل شیارهای عمیق شده پوست، چروک‌ها، برجسته کردن لب‌ها و گونه‌ها، پر کردن جای جوش و لیفتینگ پوست به کار می‌روند. ازآن جایی که فیلر‌ها می‌توانند باعث حجم دهی خوب و نتایج قابل رویت در همان جلسه شوند و نیز هزینه و سختی کمتری از انجام جراحی‌های زیبایی دارند، لذا امروزه در جوان سازی پوست با استقبال بسیاری رو به رو گردیده اند .

تزریق ژل به روش 8point

Posted in تزريق فيلر

mirada-lluminosa

روشی نوآورانه و منحصر به فرد در لیفتینگ های کوتاه مدت صورت توسط ژلهای درشت مولکول اروپایی می باشد و در نقاطی که بافت نرم زیر پوست از بین رفته است، پرکننده های پوستی ( فیلر ) برای بازگرداندن حجم از دست رفته و جوانسازی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
 این روش با تزریق در 8 نقطه از صورت انجام پذیر است و مدت 12 تا 16 ماه ماندگاری خواهد داشت.