از تزریق فیلر در بینی چه می دانید؟

Posted in تزريق فيلر

تزریق فیلر بینی - دکتر مجیدیفیلرها نوعی ماده پرکننده هستند که در انواع مختلف با ماندگاری های متفاوتی ؛ کاربردهای بسیاری در عمل های زیبایی و جوانسازی پوست دارند . از فیلرها در برجسته سازی لب و گونه ، رفع چین و چروک مختلف صورت ، زاویه دار کردن چانه و … استفاده می گردد . کاربرد دیگر تزریق فیلر در انجام اصلاحات بینی بدون نیاز به جراحی توسط تزریق فیلر در بینی می باشد .

مراقبت های بعد از تزریق فیلر

Posted in تزريق فيلر

 مراقبت های بعد از تزریق فیلر - دکتر مجیدی

 

تزریق ژل یکی از اقدامات زیبایی پرطرفداری است که انصافا در زیبایی چهره تاثیر زیادی دارد. تزریق ژل که معمولا در نواحی گودی زیرچشم، گونه، خط خنده، چانه و لب انجام میشود، عمری بین 8 تا 12 ماه دارد. دوام ژل تزریق شده و خوش فرم ماندن آن به مراقبت های بعد از تزریق ژل بستگی دارد.
در این مطلب به اقداماتی که باید بعد از تزریق ژل انجام شود، اشاره میکنیم. این مراقبت ها را به سه دسته تقسیم میکنیم. بدیهی است در روزهای 24 ساعت اول تمام موارد هر سه گروه را باید مراعات کنید. تا 72 ساعت اول، موارد گروه دو و سه را انجام دهید.

تزریق فیلر برای جوانسازی چگونه انجام می شود؟

Posted in تزريق فيلر

Filler02.jpg

 

گاهی اوقات اتفاق افتاده است که به آیینه به صورتمان خیره می شویم و با خودمان میگوییم، کاش این خط روی پوستم نبود، اگر کمی این قسمت از صورتم برجسته تر بود، زیباتر می شدم. اگر ..... 
خوشبختانه این روزها، علم به کمک زیبایی دوستان آمده است و راهکارهایی مانند تزریق فیلر و تزریق ژل برای این ای کاش ها و اگر ها که همان راهی برای جوانسازی است، داده است. پیری پدیده اجتناب ناپذیری است که برای همه افراد اتفاق می افتد. علاقه به جوانسازی و جوان ماندن پوست، امری طبیعی است که بسیاری از افراد مشتاقانه به  راههای جوانسازی فکر میکنند و آنها را امتحان میکنند.

کاربرد استفاده از ژل(فیلر) در زیبایی

Posted in تزريق فيلر

 calitate 12 39335900

هیالورونیک اسید به طور طبیعی در ساختمان پوست انسان وهمچنین درمفاصل و چشم و بافتهای دیگر وجود دارد.هیالورونیک اسید درواقع یک نوع ملکول قند پیچیده است.هیالورونیک اسید درحیوانات و حتی باکتریها و موجودات ذره بینی با همان شکل واندازه که درپوست انسان است، یافت میشود.درسیرتکامل ازموجودات ذره بینی به انسان ملکول هیالورونیک اسید هیچ تغییری نکرده است.اگرچه اسم این ماده هیالورونیک اسید است،اما هیچ گونه اثر اسیدی وسوزاننده ندارد.ژل هیالورونیک اسید که برای تزریق در پوست انسان مصرف میشود، بطور بیولوژیک از محیط کشت باکتری تهیه میگردد.

از بین بردن گودی زیرچشم با تزریق فیلر

Posted in تزريق فيلر

6af6583aafaeaf7bb48f0a4ab51e3b4b
گودی و تیرگی زیر چشم یکی از بیماری های رایج در جامعه امروز است. این اتفاقی نیست که بسیاری از ما به آن مبتلا شده ایم. گودی و سیاهی دور چشم معمولا سبب کم آب شدن بدن می شود. بسیاری از افراد هر روز چند فنجان قهوه، نوشیدنی های غیرالکلی یا آب میوه های بسته بندی شده می خورند، بدون اینکه بدانند هر کدام از این "نوشیدنی ها" اثری ادرارآور دارد و به شدت سبب کم آب شدن بدن می شوند.