در مورد لیفتینگ صورت با نخ بیشتر بدانیم

لیفت با نخ - دکتر فرزانه مجیدی

 

ليفتينگ صورت با نخ يک روش درمان چروک پوست بوده و ضد پيري است. با بالا رفتن سن به تدريج کلاژن‌هاي پوست از بين مي‌رود و همين هم باعث ايجاد چروک روي پوست مي‌گردد، ليفتينگ صورت با نخ کلاژن‌ها را بازسازي کرده و پوست زيبا و صاف را برايتان ارائه مي‌دهد.

 

مزاياي ليفت صورت با کمک نخ
چرا ليفتينگ صورت با نخ را انجام دهيم؟ معمولا همه ما دوست داريم از بين همه روش‌هاي ارائه شده براي از بين بردن چروک صورت راحت‌ترين و بهترين را انتخاب کنيم.شايد ليفتينگ صورت با نخ کار خطرناکي به شمار بيايد، در حالي که ليفت با نخ بسيار سريع و سرپايي انجام مي‌شود و دوره‌ي نقاهت بعد از عمل جراحي را ندارد و مهم‌ترين مزيت اين روش بيهوش نکردن فرد است، همانطور که مي‌دانيد بيهوشي عوارض شديدي ممکن است براي بدن به همراه داشته باشد پس براي زيبا پوست و صورت نيازمند روشي هستيد، که نياز به جراحي و بيهوشي نداشته باشد.

لیفت با نخ - دکتر فرزانه مجیدی


همانطور که مي‌دانيد روش‌هاي زيادي براي  از بين بردن چروک پوست و همچنين جوانسازي پوست وجود دارد. مي‌خواهيم بدانيم که واقعا مزاياي ليفت صورت غير از موارد ذکر شده چيست؟

- عوارض و نارحتي کم

- جوانسازي کامل پوست

- تعداد جلسات کم

- بدون نياز به جراحي و بيهوشي

- انعظاف پذيري و مقاومت کششي بالا

- کمترين آسيب به پوست

- قابليت جذب توسط بدن

البته با متفاوت بودن نخ نتايج اين عمل زيبايي متفاوت مي‌گردد.

 

ليفت صورت با نخ براي رفع کدام عوارض مناسب است؟

کاربرد ليفت با نخ براي جوانسازي صورت عبارت است از:

خطوط و چروک‌هاي ريز روي پوست

چين‌خوردگي و پژمردگي پوست

افتادگي گونه‌ها

علائم و نشانه‌هاي پيري

شل شدن پوست

لاغري و بدشکلي صورت

از عمل ليفت با نخ براي چه قسمت‌هايي از بدن مي‌توان استفاده کرد؟

فرم‌دهي و جوانسازي اجزاي صورت شامل:

خط فک

خطوط خنده

ابروها

پيشاني

گردن

استخوان و بافت‌هاي نرم گونه

خطوط نازولوبيال (خطوطي که از زير بيني تا دو طرف دهان کشيده مي‌شود)

 

لیفت با نخ - دکتر فرزانه مجیدی

 

قبل از عمل

قبل از آنکه شما عمل ليفت صورت با نخ را انجام دهيد، لازم است ابتدا يک جلسه مشاوره با پزشک جراح خود داشته باشيد تا مشخص شود که آيا کانديداي خوبي براي اين عمل هستيد يا خير. در جلسه مشاوره شما فرصت داريد تا هر سؤالي که احتمالاً در مورد اين عمل براي شما مطرح است را از پزشک خود بپرسيد. اگرچه عمل ليفت صورت با نخ مي‌تواند نتايج خوبي را براي شما به دنبال داشته باشد، اما ممکن است شما براي رسيدن به نتايج مورد نظر خود نياز به انجام عمل جراحي تهاجمي تري داشته باشيد. پزشک جراح بعد از معاينه و ارزيابي شرايط شما، گزينه‌هاي مختلف را برايتان شرح مي دهد و مشخص مي کند که شما براي دستيابي به بهترين نتايج ممکن بايد از کدام روش عمل جوانسازي با نخ استفاده کنيد.

 

عوارض جانبي عمل ليفت با نخ چيست؟

کليه خطرات و عوارض ليفت صورت با نخ در جلسه مشاوره براي شما شرح داده خواهد شد. شايع‌ترين عوارض ناشي از عمل ليفت با نخ شامل خونريزي، حساسيت و قرمزي پوست است. البته اگر چنين عوارضي براي شما اتفاق افتد، حالت موقتي خواهد داشت و در عرض چند هفته بعد از عمل به طور کامل برطرف خواهد شد. ضمناً خطر بروز عفونت و واکنش‌هاي حساسيتي هم بعد از اين عمل وجود دارد.

 

نتايج عمل ليفت با نخ چقدر دوام دارد؟

نتايج نهايي اين عمل معمولاً بين 12 تا 18 ماه دوام خواهد داشت.