هرآنچه که باید درباره لیفت با نخ بدانید

Posted in لیفت با نخ

anti age
جنس نخ های لیفت صورت

نخ سیلوئت کلاسیک : ساختار جالب این نخ پزشکان را به استفاده از آن تشویق میکند .در این نخ تکنولوژی خود محکم شونده ای به کار رفته است این ویژگی به ثابت نگه داشتن پوست بسیار کمک میکند

 نخ Tightening Thread:

این نخ پروتئینی بوده و ضخامت آن از مو کمتر است .
لیفت صورت با این نخ ها موجب تحریک کلاژن سازی و به مرور زمان باعث جوانی پوست میشوند.

 نخ Lifting Threads :

لیفت صورت با این نخ ها میتوان خیلی سریع بعد از نخ گذاری نتایج را مشاهده کرد و اثرگذاری سریعی دارد.

نخ امبدینگ چیست ؟

آیا میدانید نخ های امبدینگ قابلیت جذب دارند ؟ این نخ ها بسیار ایمن بوده و جای نگرانی ندارد. در پروژه های لیفت نخ های زیادی مورد استفاده قرار میگیرد . مثلا ٬ لیفتینگ صورت بیشتر از ۵۰ نخ در سایزهای مختلف استفاده میشود. معمولا از نخ های امبدینگ برای لیفت ٬ پستان ها ، شکم ، و مخصوصا صورت استفاده میشود . پزشکان معتقدند لیفت صورت با نخ امبدینگ فوق العاده است و میتواند یک معجزه ی زیبایی برای فرد ایجاد کند.
انواع مختلفی از نخ ها در این روش ( امبدینگ ، لیفت صورت و بدن ) استفاده میشود مانند :
نخ های تک رشته ای که خیلی اثر لیفت ندارند و زیاد مورد استفاده قرار نمیگیرند . که به اختصارPDO خوانده میشود .
 
PDO-COG یکی از نخ هایی که ٬ کلاژن سازی را تحریک میکند . ساختار این نخ تک رشته ای بوده و روی آن معمولا خارهای بسیار کوچک و ظریفی وجود دارد . امکان قلاب شدن به پوست صورت را دارند و لیفت صورت سریع تر انجام میشود.

Polyglycolide /PGA

با التهابی که ایجاد میکنند به کلاژن سازی بیشتر کمک میکنند  معمولا پزشکان حدس میزنند این نخ ها ۱۰ -۱۵ درصد بیشتر از سایر نخ ها کلاژن تولید میکنند٬ یکی از مفید ترین نخ ها هستند . ساختار چند رشته ای دارند و به لیفت سریع صورت کمک میکنند این نخ ها همراه خود گلیکولیک اسید دارند که التهابی ایجاد میکند که در نهایت به تولید بیشتر کلاژن ختم میشود.

Hurricane

از این نخ به صورت مارپیچ در بافت استفاده میشود  طول بیشتری از آن برای لیفت استفاده میشود و باعث تحریک کلاژن سازی در پوست میشوند . معمولا برای لیفت از نخ کاگ در کنار این نخ ستفاده میشود.

بیهوشی و بستری در لیفت صورت با نخ چگونه است ؟

در این روش نیاز به بستری نیست و فرد میتواند با استراحت چند ساعته به منزل برگردد. بیهوشی عمومی اصلا مورد استقبال پزشکان نیست و در یک بیهوشی موضعی در کمتر از یک ساعت عمل لیفت با نخ انجام میشود .

آیا کیفیت نخ های لیفت تایید شده است ؟

پزشکان متخصص قطعا از نخ های تایید شده در لیفت صورت با نخ استفاده میکنند. یکی از مراکزی که تایید آن نشانه ی کیفیت نخ ها است موسسه اف دی ای آمریکا است (این حروف اختصار کلمات سازمان جهانی دارو و غذای امریکا است )

بعد از لیفت صورت با نخ چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

کمی تورم و کبودی بعد از لیفت وجود دارد که معمولا ۲-۳ روزه از بین میرود  بی حسی موضوعی ممکن است تا چند روز در صورت شما وجود داشته باشد  نباید به هیچ عنوان صورت را ماساژ دهید یا با حرکت شدید دست بکشید .
با داروهای ضد درد که پزشک تجویز میکند میتوانید از دردهای ابتدایی بعد از لیفت خلاصی پیداکنید.
آیا تغییرات پس از لیفت صورت با نخ ملموس است ؟ بله  خودتان و اطرافیان احساس میکنند ۱۰ سال جوان شده اید. لیفت به شما کمک میکند ٬ چین و چروک های صورت را از بین ببرید ، خطوط خنده را زیباتر کنید ( اصلاح افتادگی خطوط خنده ) بالا کشیدن ابرو ، رفع افتادگی پلک ، گونه ها بالا کشیده شود ، افتادگی زیر چانه را برطرف میکند ، مشکلات فک را برطرف میکند .