در مورد لیفتینگ صورت با نخ بیشتر بدانیم

Posted in لیفت با نخ

لیفت با نخ - دکتر فرزانه مجیدی

 

ليفتينگ صورت با نخ يک روش درمان چروک پوست بوده و ضد پيري است. با بالا رفتن سن به تدريج کلاژن‌هاي پوست از بين مي‌رود و همين هم باعث ايجاد چروک روي پوست مي‌گردد، ليفتينگ صورت با نخ کلاژن‌ها را بازسازي کرده و پوست زيبا و صاف را برايتان ارائه مي‌دهد.

 

مزاياي ليفت صورت با کمک نخ
چرا ليفتينگ صورت با نخ را انجام دهيم؟ معمولا همه ما دوست داريم از بين همه روش‌هاي ارائه شده براي از بين بردن چروک صورت راحت‌ترين و بهترين را انتخاب کنيم.

جوانسازی صورت با نخ

Posted in لیفت با نخ

Face Lifting001

 

لیفت با نخ چگونه انجام می شود؟
باید بدانید که لیفت با نخ این فرصت را می دهد که بدون جراحی های سنگین، بدون بیهوشی، بدون بستری شدن در بیمارستان و بدون زمان بهبودی طولانی، صورت خود را چند سال جوانتر کنید.
لیفت صورت با نخ ، تکنیکی است که با بی حس کننده موضعی در کمتر از 45 دقیقه و بدون هیچ بستری شدن در بیمارستان انجام می شود. بهبود فوری به بیمار این امکان را می دهد که در عرض 2 روز، به فعالیتهای طبیعی خود باز گردد و پس از 2 هفته بافت های نرم بهبود یافته و در نتیجه هیچ نشانه ای از انجام این روش پدیدار نخواهد بود.

هرآنچه که باید درباره لیفت با نخ بدانید

Posted in لیفت با نخ

anti age
جنس نخ های لیفت صورت

نخ سیلوئت کلاسیک : ساختار جالب این نخ پزشکان را به استفاده از آن تشویق میکند .در این نخ تکنولوژی خود محکم شونده ای به کار رفته است این ویژگی به ثابت نگه داشتن پوست بسیار کمک میکند

 نخ Tightening Thread:

این نخ پروتئینی بوده و ضخامت آن از مو کمتر است .
لیفت صورت با این نخ ها موجب تحریک کلاژن سازی و به مرور زمان باعث جوانی پوست میشوند.

لیفت با نخ چیست؟

Posted in لیفت با نخ

Ask-Dr
روند پیرشدن نسوج صورت که در حوالی 30سالگی آغاز میشود باعث معکوس شدن مثلث زیبایی صورت میشود.در نوجوانان تا سن 25سالگی طرح شماتیک صورت به شکل مثلثی است که راس آن رو به پایین وقاعده رو به بالا می باشد که به علت پربودن نسج نرم گونه ها وساختمان های استخوانی صورت ایجاد می شود.به مرورزمان در اثر نیروی جاذبه وضعیف شدن نسج نرم و استخوانها نسوج نرم به طرف پایین صورت کشیده شده و چین وچروک ظاهر می شود.