مزایای لیزر لیپولیز

Posted in لیزر لیپولیز( رفع چاقی موضعی )

OYL-The-truth-about-losing-weight

روش های متعدد و بیشماری در درمان چاقی و از بین بردن چربی ها موضعی در بدن افراد وجود دارد . یکی از این روش ها لیزر لیپولیز می باشد که به نوعی از روش لیپوساکشن الهام گرفته است ولی لیزر لیپولیز مزایای بیشتری نسبت به آن در از بین بردن چربی ها

 دارد.در زیر به ذکر برخی از مزایای عمل لیزر لیپولیز نسبت به روش های قدیمی تر و موجود پرداخته تا افراد آگاهی نسبی بدست آورند البته برای شناخت کامل توصیه می شود حتما افراد قبل از انجام لیپولیز به مدت 1-2 جلسه به نزد پزشکان متخصص زیبایی و داخلی رفته و مشاوره انجام دهند . در ادامه به مزایای لیزر لیپولیز و همچنین معایب عمل لیپولیز خواهیم پرداخت .
مزایای لیزر لیپولیز و معایب لیزر لیپولیز
•    در جراحی لیزر لیپولیز بعلت استفاده از لیزر بصورت فیبرنوری ظرافت کار در درمان چاقی و از بین بردن چربی ها نسبت به روش های قبلی از جمله لیپوساکش بسیار بالاتر می باشد و تقریبا سطح پوست بصورت صاف و یکنواخت در می آید .
•    کلاژنی که درزمان تابش اشعه (میکروکانولا بصورت فیبر نوری ) در عمل جراحی لیزر لیپولیز بصورت مستقیم به پوست ایجاد می شود باعث می شود که سفتی قابل توجهی در پوست بوجود آید و مانع از افتادگی پوست شود (این نکته بیشتر قابل توجه خانم ها مخصوصا در نواحی صورت می شود) که در روش های قدیمی تر چنین خاصیتی وجود ندارد .
•    تابش لیزر در سطح پوست به صورت مستقیم موجب بیماری هایی نظیر سلولیت در بیماران می شود .
•    بدلیل اینکه در عمل لیپولیز فیبرنوری را مستقیما وارد بدن می کند همزمان باعث بسته شدن عروق خونی کوچک در بدن بیمار می شود که مانع خونریزی بیش از حد در نواحی مورد نظر گشته و از کبودی و تورم نسبت به روش های دیگر کاسته می شود
•    در همان روزهای نخست پس از انجام لیزرلیپولیز تقریبا تمام کاهش چربی بافت های بدن بوضوح قابل مشاهده می باشد .
•    در روش لیزر لیپولیز دوره نقاهت خلیل طولانی نمی باشد و بیمار پس از حدود 1-4 ساعت بدون نیاز به بستری ترخیص می شود و حدود یک هفته به دلیل وجود درد پس از انجام کار نیاز به استراحت در منزل داشته است .
•    در روش لیزر لیپولیز درد پس از عمل نسبت به روش های دیگر بسیار کمتر بوده و با داروی مسکن میتوان درد را کنترل کرد.
•    در عمل جراحی لیزر لیپولیز در صورتی که حجم چربی به اندازه کافی تخلیه نشود باعث بوجود آمدن عوارض در پوست مانند شل شدن پوست ، فرورفتگی و ناهمواری در پوست میشود .