درباره جراحی پلک، بیشتر بدانید

Posted in بلفاروپلاستی

 

Jarahi Pelk02.jpg


از نظر زیباشناسی چشم ها مهمترین جزو صورت هستند. چشم ها نشان دهنده سن فرد و منعکس کننده حالات هیجانی و خلقی وی هستند. متاسفانه چشم ها و پلک ها زودتر از سایر اجزای بدن ، علائم پیری را نشان می دهند. به دلیل همین حساسیت ، هر روز افراد بسیاری با استفاده از جراحی زیبایی پلک چشم ، اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و از زندگی خود لذت بیشتری می برند.
چشمها دریچه ارتباط ما با جهان خارج هستند و نقش اساسی درروابط اجتماعی ما بازی می کنند. معمولاً در روابط انسانی نگاه کردن به یکدیگر نخستین قدم است. به همین دلیل ظاهر چشمها به افراد تأثیر زیادی در قضاوت اولیه دیگر ان نسبت به فرد و همچنین اعتماد به نفس خود فرد دارد. باافزایش سن ، تغییراتی درساختمان پلکه ایجاد میشود که باعث میشود فرد ظاهری سالخورده و خسته پیدا کند. بخش عمده این تغییرات عبارت است از:

بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلکها چیست؟

Posted in بلفاروپلاستی

get upper and lower eyelid surgery blepharoplasty and look younger

چشم های شما اولین عضوی از صورتتان هستند که توجه افراد را جلب می کنند و در جذابیت صورت شما نقش بسزائی دارند. پلک ها علاوه بر حفاظت از چشم ها در زیبایی آن مؤثر می باشند.متاسفانه با گذشت زمان ممکن است به علت شل شدن پوست پلک ها، ضعف عضلات و بیرون زدن محفظه های چربی پلک ها پلک بالا و یا پایین شل و پف آلود شوند.

بلفاروپلاستی

Posted in بلفاروپلاستی

 

belfarop

آیا شما مدتی است که به فکر جراحی زیبایی پلک‌ها افتاده اید و نمی‌دانید چه کنید؟ آیا از شلی و آویزان شدن پوست پلک فوقانی ناراحت هستید؟ چنانچه می‌خواهید با آخرین روش‌های جراحی و غیرجراحی پلک آشنا شوید این مطلب را دنبال کنید:

چشم‌ها، نقطه قوت صورت و نشان‌دهنده بسیاری از خصوصیات شماست و می‌تواند هر نوع حالت روحی اعم از شادی، غم خستگی و طراوت را منعکس کند. چشمهایی با پیل‌های فوقانی شل و آویزان (پوست اضافی) می‌تواند چهره شما را علیرغم شادی درونی تان، خسته و غمگین نشان دهد. گذر زمان با مسن شدن صورت و کاهش بافت های نگهدارنده پوست مانند کلاژن، به همراه نیروی جاذبه زمین، موجب شلی و آویزان شدن پوست پلک‌ها و برجسته شدن کیسه های چربی طراف چشم‌ها می‌شود. بلفاروپلاستی با جراحی زیبایی پلک در پلک بالا، با برداشتن پوست شل و اضافی پلک فوقانی و همزمان کاهش حجم چربی فتق شده در کنار داخلی چشم ها، به جوان‌تر و جذاب شدن چهره افراد اعم از مرد و زن کمک می‌کند.