سوال های متداول در مورد لاغری به روش بادی جت

Posted in بادی جت

celulitis ultrasonido icmce-1030x686-1024x682

به دلیل وجود روش ها ی متعدد برای انجام جراحی لاغری معمولا افرادی که می خواهند دست به انتخاب یکی از این روش ها بزنند ابتدا تحقیق و پرس و جو در مورد آن می کنند و یا حتی در روش منطقی تر آن نزد چندین پزشک متخصص جهت انجام مشاوره می روند .غالباً

 درهر کدام از این روش ها سوال های مطرح می شود که در زیر به بررسی بخشی از آنها می پردازیم.
آیا در بادی جت خونریزی و یا عفونت مانند سایر روش ها از عوارض آن می باشد ؟
خیر . خوشبختانه در لاغری با بادی جت یه دلیل استفاده از فشار آب برای جداسازی سلول های چربی از همدیگر خونریزی وجود ندارد و همین امر باعث می شود که تورم و کوفتگی بعد از جراحی نیز به حداقل خود برسد .
دوره نقاهت جراحی بادی جت طولانی می باشد ؟
خیر . به دلیل کاهش عوارض جراحی در بادی جت برای لاغری دوره نقاهت کمتری نسبت به روش های قدیمی تر دارد و فرد می تواند بعد از سپری کردن چند روز به فعالیت های روزمره بازگردد .
آیا بادی جت نیاز به بیهوشی دارد ؟
خیر . بادی جت یک عمل کاملا سرپایی در کلینیک ها می باشد که در طی بی حسی موضعی انجام میشود و نیازی به بیهوشی کامل در لاغری با بادی جت نیست .
آیا چربی خارج شده از بافت بدن در عمل بادی جت کارایی دیگری دارد ؟
بله چربی که از جراحی بادی جت از بافت بدن خارج می شود به دلیل محلول در آب بودن بافت سالمی دارد و می توان آن را در نواحی مختلف بدن از جمله سینه ها ، باسن ، نواحی صورت و حتی زیر پوست دست تزریق کرد . این چربی به دلیل پیوند چربی که با سلول های چربی موجود در بدن می دهد خاصیت کلاژن سازی پوست های تضعیف شده را به آنها باز میگرداند .
زمان انجام  عمل جراحی بادی جت چقدر می باشد ؟
بستگی به ناحیه مورد نظر برای انجام بادی جت و لاغری دارد معمولا بین 1 -4 ساعت بطور متوسط زمان صرف انجام این کار می شود .

x